user
Přihlásit se
Můj košík
Menu

VÝMĚNA ZBOŽÍ A VRÁCENÍ

Jak mohu bezplatně vrátit zboží?
V rámci vašeho práva na odstoupení od smlouvy lze zakoupené produkty BISSELL vrátit do 14-ti kalendářních dnů od dodání zboží. Výrobek lze vrátit pouze nepoužitý v neporušeném obalu s přiloženým vyplněným formulářem a dokladem o koupi. Nejprve zašlete e-mail na náš zákaznický servis: [email protected] spolu s vyplněným formulářem, který můžete stáhnou ZDE.

Jak dlouho trvá, než mi vrácené zboží přijmete?
Pokud nám chcete balíček vrátit, vyčkejte prosím 2 až 4 pracovní dny, než k nám balíček dorazí. Potvrzení o vrácení zašleme na váš e-mail, jakmile vrácené zboží obdržíme.

Bude mi naúčtován poplatek za vrácení?
Nikoliv, za vrácené zboží vám v České republice nebudou účtovány žádné poplatky. Hradíte pouze náklady za odeslání zásilky.

Jaká je lhůta pro vrácení zboží?
V rámci vašeho práva na odstoupení od smlouvy lze objednávky přístrojů BISSELL, jejich příslušenství nebo čisticích prostředků zrušit do 14 dnů od převzetí zboží. Výrobky nám musí být vráceny v neporušeném obalu nejpozději čtrnáctý den ode dne, kdy jste nás informovali o zrušení objednávky.

Mohu vrátit zboží, které bylo zakoupeno se slevou?
Ano, můžete vrátit všechny produkty, včetně zlevněného zboží, za předpokladu dodržení zákonem stanovené lhůty.

Jak dlouho budu čekat, než mi BISSELL.cz peníze vrátí?
Vaše peníze vám budou vráceny okamžitě, nejpozději však do čtrnácti dnů ode dne, kdy jsme od vás obdrželi informace o zrušení objednávky. Vrácení peněz však můžeme pozdržet do doby, dokud neobdržíme zboží nebo dokud nám neposkytnete doklad o tom, že jste k nám zboží odeslali.

Jak mohu zboží vyměnit?
U BISSELL.cz bohužel není možné zboží výměnit. Jakmile obdržíme vrácené zboží, obdržíte od nás e-mail s potvrzením vrácení. Bez ohledu na to, však můžete v našem eshopu vytvořit novou objednávku!

 

 

Formulář pro vrácení zboží ve 14 denní lhůtě ke stažení ZDE.