BISSELL je rodinná společnost, která je lídrem v péči o domácnost již více než pět generací. Děláme maximum pro to, abychom porozuměli životům a potřebám našich zákazníků při úklidu. Proto provádíme průzkumy jejich domácího prostředí a zvyků při úklidu. Díky tomu má společnost BISSELL informace, na jejichž základě vyvíjí inovativní řešení pro úklid v domácnosti a přináší inovace inspirované skutečným životem. Spolupracovníci společnosti BISSELL jsou odhodláni poskytovat nadstandardní služby, protože naši odborníci vám chtějí nabídnout to nejlepší. Je to tradice, inovace a vášeň. Je to naše minulost, přítomnost a budoucnost.

Jsme odborníci na domácí úklid!


Historie

Historie dobré společnosti od roku 1876

Stejně jako řada ostatních lidí s dobrými úmysly jsme chtěli mít klidnou sobotu - nechtěli jsme začít uklízet - jednoduše se to stalo. V roce 1876 si Melville R. BISSELL a jeho manželka Anna otevřeli malý obchod s keramickým nádobím v Michiganu. Vzhledem k tomu, že neustále odstraňovali piliny z koberce (znáte ten pocit?), Melville vynalezl unikátní smeták na koberce a nechal si ho patentovat. Když se ho přátelé a zákazníci ptali, kde by si mohli takový smeták koupit, objevila se možnost otevřít nový podnik.


Je to ženský svět BISSELL; Je to téma BISSELL.

Když Melville BISSELL v roce 1889 zemřel, nebylo pochyb, kdo společnost povede. Podniku se ujala jeho manželka Anna a stala se první generální ředitelkou v Americe. Bojovně hájila patenty společnosti a úspěšně uvedla smetáky na trh po celé Severní Americe a Evropě. Na konci 90. let 19. Století se největším fanouškem BISSELL stala královna Victoria, která trvala na tom, aby se produkty BISSELL používaly v jejím paláci. Sloužící v paláci museli milovat čas navíc, který získali díky mnohem snazšímu úklidu královského nepořádku.


Úklid znamená jednoduchost

Na světě je spousta zábavy, takže jakmile jsme podmanili palác, začali jsme pracovat na tom, aby se s produkty BISSELL uklízelo ještě lépe. V roce 1956 jsme představili ruční šamponový čistič koberců, a zvyk drhnutí koberců na rukou a kolenou tak zastaral. Vítej, Popelko. O pouhý rok později náš Shampoo Master získal ocenění Bachner Award za vynikající výsledky v oblasti praktického použití tvarovaných plastů. Dostali jsme se do hry. Koncem 60. let jsme se stali záchranáři všech povrchů, revolucionizovali jsme způsob, jak lidé uklízejí, nabídli jsme první kombinovanou stěrku na podlahy s vysavačem, suchý šampón na koberce a smeták Gemini, první kartáčový zameták.


Ještě hlubší čištění

V roce 1979 se nám podařil zázrak, představili jsme hloubkový čistič koberců BISSELL, který snadno odstraňoval nečistoty z koberců. Na konci 80. let, v době, kdy New Kids on the Block zpívali “Hangin' Tough”, jsme vytvořili první přístroj na hloubkové čištění, BISSELL SC, který nebylo nutné připojit ke zdroji vody v domácnosti. V důsledku toho se hloubkové čištění koberců stalo účinnějším a pohodlnějším než kdykoli předtím a je to cesta v které pokračujeme dosud, vytvořili jsme BISSELL Big Green Clean Machine®, takzvaného “praotce” hloubkového čištění. Kromě toho jsme v 90. letech představili PowerGroom®, první stojací vysavač BISSELL, který dostojí svému názvu.


Věci jsou trochu chlupaté

Dobrým způsobem! Na začátku tisíciletí jsme zjistili, že všichni v BISSELL sdílíme lásku k domácím mazlíčkům (domácího mazlíčka vlastní 72 % z nás!). Ale i když naše čtyřnohé přátele milujeme kvůli různým úžasným věcem, co se týká čistoty domácnosti, nejsou nijak ohleduplní. Když jsme zjistili, že je to pro řadu těch, kteří by si chtěli domácího mazlíčka pořídit, odrazující, věděli jsme, že s tím musíme něco udělat. V roce 2001 jsme uzavřeli partnerství s Petfinder.com, a v roce 2005 jsme na trhu uvedli přenosný hloubkový čistič SpotBot®, náš první produkt navržený konkrétně pro úklid po domácích mazlíčcích. Pod vedením Cathy BISSELL (majitelky tří černých labradorů) jsme pokračovali v podpoře komunity majitelů domácích mazlíčků a dávali jsme příspěvky americkým charitám, které pečují o opuštěná zvířata. V roce 2011 založila BISSELL Pet Foundation, neziskovou organizaci, která pečuje o ztracené, týrané a opuštěné domácí mazlíčky. Finanční prostředky získáváme z prodeje produktů BISSELL pro domácí mazlíčky. Od svého založení předala BISSELL Pet Foundation více než 500 000 USD více než 375 organizacím ve 43 státech. Naším cílem je každoročně získat 250 000 USD a podpořit tak práci nadace. Jsme hluboce zavázáni pomáhat nacházet domácím mazlíčkům nový domov a ukázat zákazníkům BISSELL, že s těmi správnými prostředky může být život s domácím mazlíčkem plný radosti a ne jen neustálého úklidu a nečekaných překvapení.


Domov hloubkovějšího čištění

I v současnosti je BISSELL rodinnou společností a snaží pomáhat s účinným a snadným úklidem vaší domácnosti, abyste mohli odložit vysavač, užívat života a vracet se do čistšího domova. Ať už jde o zbytky dětského jídla, červené víno, bláto nebo čokoládu, kočičí chlupy, jsme zde, abychom vám pomohli zbavit se jich, snadno je odstranit a pokračovat v tom, co je ve vašem domově nejdůležitější - v životě.