Co hledáš?

NÁŠ PŘÍBĚH

140 LET INOVATIVNÍ PÉČE O PODLAHY

Podnikáme poctivě už od roku 1876.

O společnosti BISSELL

OD NAŠÍ RODINY DO TÉ VAŠÍ

BISSELL je rodinná firma, která je už po pět generací jedničkou v péči o podlahy. Jsme odhodláni zkoumat a poznávat životní styl a úklidové zvyklosti našich zákazníků. Nadace BISSELL vyvíjí chytrá, inovativní a přitom praktická řešení pro domácí úklid inspirovaná skutečným životem. Akcionáři a distributoři společnosti BISSELL jsou odhodláni poskytovat prvotřídní služby, protože jsou stejně vášnivě oddáni své práci jako my. To je tradice, inovace a vášeň. To je naše minulost, přítomnost i budoucnost.

UDRŽUJEME DOMÁCNOSTI V ČISTOTĚ UŽ OD ROKU 1876

BISSELL udržuje domovy čisté a bez poskvrnky už téměř 150 let. V roce 1876 vlastnili Melville a Anna Bissellovi obchod s nádobím, v němž se každodenně vyskytoval prach a střepy. A tak Melville vyvinul mechanický kartáč na koberce, kterým udržoval svou prodejnu vždy čistou a uklizenou. Byl tak účinný, že se jeho věhlas rychle šířil, poptávka rostla a firma BISSELL brzy prodávala mnohem více mechanických kartáčů na koberce než šálků a podšálků, přes 1 000 denně. 

Když Melville BISSELL v roce 1889 zemřel, nastoupila do vedení podniku jeho žena Anna a stala se první ředitelkou podniku v USA. Urputně bránila patenty společnosti a úspěšně prodávala mechanické kartáče na koberce po celé Severní Americe a Evropě. Firma BISSELL dokonce získala na konci 90. let 19. století královský dekret pro dodávky mechanických kartáčů na koberce pro Královnu Viktorii. V Královském dekretu bylo uvedeno, že královské paláce mají být uklízeny mechanickým kartáčem BISSELL („BISSELLovány“) každý týden.

ŠAMPON...NA KOBERCE

V roce 1956 jsme představili ruční šamponovač koberců, který osvobodil člověka od ručního drhnutí koberců vkleče. A ke konci 60. let 20. století jsme hledali řešení pro všechny druhy podlah. Chtěli jsme, aby byl úklid podlah účinnější a mnohem méně namáhavý. Nejprve jsme představili kombinovaný vysavač/čistič podlahy, suchý práškový šampon a aplikátor. Zároveň jsme představili zametač Gemini – první mechanický zametač se dvěma kartáči.

ÚKLIDOVÝ STROJ BIG GREEN

V roce 1979 jsme představili první stroj BISSELL pro hloubkové čištění koberců. S vlastní nezávislou nádrží na vodu bylo najednou čištění koberců pohodlnější a mnohem účinnější. Později jsme vyrobili BISSELL Big Green Clean Machine®, který přináší profesionální výsledky čištění koberců i bez najímání specializované firmy.  V 90. letech jsme představili PowerGroom®. První tyčový vysavač značky BISSELL, který dělal svému jménu opravdovou čest.

NEJLEPŠÍ PÉČE O MAZLÍČKY – DOMÁCÍ BLAHOBYT

Domácí mazlíčci bývají často součástí rodiny, ale výzkum nám ukázal, že úklid s nimi spojený bývá často rozhodujícím důvodem, proč se lidé rozhodnou proti zvířeti v domácnosti nebo dokonce pro jejich předání k adopci. 

V roce 2005 jsme proto představili SpotBot®, náš první přenosný hloubkový čistič navržený speciálně pro úklid po domácích mazlíčcích.

Pod vedením Cathy BISSELL (majitelky tří černých labradorů) jsme pokračovali v podpoře komunity vlastníků domácích zvířat formou příspěvků na zvířecí charitu v USA. V roce 2011 založila nadaci BISSELL Pet Foundation, neziskovou organizaci pomáhající ztraceným, týraným, zanedbávaným a opuštěným domácím zvířatům shromažďováním finančních prostředků prodejem produktů BISSELL pro domácí mazlíčky.

Od svého založení vybrala nadace BISSELL Pet Foundation přes 500 000 USD pro více než 375 organizací ve 43 státech. Jsme plně odhodláni pomáhat zvířatům nalézt nový domov. Našim cílem je vybrat ročně 250 000 USD prodejem produktů pro domácí mazlíčky na podporu záslužné práce nadace, jež zachraňuje životy zvířat. Také ukazujeme zákazníkům BISSELLu, že se správnými úklidovými prostředky se nemusí soustředit na nic jiného než na radost a přátelství svých chlupatých kamarádů.

BISSELL Pet Foundation – v útulcích po celé zemi se nachází miliony domácích mazlíčků. Nadace BISSELL Pet Foundation je odhodlána ukončit bezdomovectví domácích zvířat a nalézt každému z nich milující rodinu. - Cathy Bissell

Nyní zpátky k hloubkovému čištění

Ke dnešnímu dni je BISSELL stále rodinnou firmou, jejíž vášní je pomáhat Vaší domácnosti s účinným a snadným úklidem, abyste mohli odložit vysavač, užívat si radostí života a vracet se do řádněji uklizeného domova. Celkově vzato, ať už je to dětská přesnídávka nebo červené víno, bláto nebo čokoláda, zvířecí chlupy nebo výkaly, jsme tu, abychom Vám pomohli ve vteřině odstranit nepořádek a dále si užívat bydlení ve svém domě.

Sdílejte tento tip