Neohodnoceno

Bissell Čisticí přípravek Hard Floor Sanitise 1L 25329

BISSELL Hard Floor Sanitise Orange Blossom Čisticí roztok na tvrdé podlahy přímo vyvinutý pro naše inovativní vysavače BISSELL CrossWave, SpinWave a HydroWave.
Položka byla vyprodána…
Na dotaz
Kód: 1100022718
449 Kč
Kategorie: Příslušenství a čisticí prostředky
EAN: 011120263442
Kód produktu: 25329
Vhodné pro: CrossWave Cordless Max 2765N, CrossWave Pet Pro 2225N, CrossWave X7 Plus Cordless Pet Pro 3400N, SpinWave 20522, SpinWave Cordless 2240N, CrossWave C3 Select 3551N, CrossWave Cordless C6 Pro 3570N, CrossWave Cordless C6 Select 3569N, HydroWave 2571N, CrossWave HF3 Cordless Pro 3641N, CrossWave HF3 Cordless Select 3639N
Typ podlahy: Tvrdé podlahy, Dlaždice a dlažba, Parkety, Dřevěné a laminátové podlahy
Šířka výrobku: 24,1 cm
Hloubka výrobku: 7 cm
Výška výrobku: 12 cm
Objem: 1 l
Vhodné pro domácí miláčky: ANO
Hmotnost výrobku: 1,1 kg
Položka byla vyprodána…

BISSELL® Hard Floor Sanitise čistí, dezinfikuje* a eliminuje 99 % bakterií. Složení s dvojím účinkem odstraňuje nepořádný nepořádek v domácích mazlíčcích a alergeny.**

Také čistí lepkavý nepořádek, špínu domácích mazlíčků a zanechává příjemnou a svěží vůni. Tento prostředek je bezpečný pro použití na tvrdé podlahy, včetně dřeva, vinylu, teraca a keramiky. Neobsahuje těžké kovy, fosfáty ani barviva, takže je bezpečný jak pro rodinu, tak pro domácí mazlíčky.

 

*když se používá podle pokynů **Neživé alergeny: pyl, zvířecí srst, alergen(y) roztočů. Dvojitý čistící prostředek odstraňuje alergeny jako pyl, srst domácích mazlíčků a alergeny roztočů během použití Bezpečné pro domácí mazlíčky a rodinu, pokud se používá podle pokynů, neobsahuje těžké kovy, fosfáty ani barviva.* S vůní pomerančového květu.