SpotClean

Ruční výkon

Bezpečné a účinné čištění párou

1  /  5

SpotClean

Rychle a snadno odstraní každou skvrnu

Buďte připraveni na nechtěný nepořádek díky pohodlnému použití čističe skvrn SpotClean od BISSELL. Natrvalo odstraňuje skvrny a fleky ze všech míst, pomocí vody, speciálního přípravku BISSELL a čistícího nástavce s výkonným sáním.

Rychle a snadno odstraní každou skvrnu

Nouzový čistič skvrn – rychle a snadno vyčistí skvrny, fleky a rozlité tekutiny

Natrvalo vyčistí odolné skvrny pomocí přípravku na bázi kyslíku BISSELL Oxygen Boost

Čistí skvrny a fleky, a to všude – na koberci, předložkách, čalounění, v autě a všude jinde

Technologie ohřevu – ohřev při úklidu pomáhá uchovat teplotu vody po celou dobu úklidu

Tenký design pro snadné přenášení a úklid i na malých místech

Vyjímatelné nádoby na vodu pro snadné doplňování a vylévání

Obsahuje vzorky přípravku Spot&Stain a přípravku Oxygen boost

Zobrazit více

kde koupit

Obecné technické údaje

Čištění povrchů Rohožky, Čalounění, Schody, Auta, Bodové odstranění skvrn na kobercích
Color Bílá a červená
Napětí/Výkon 330 W

Technické údaje

Kapacita zásobníku na čistou vodu (L) 1.1 L
Délka napájecího kabelu 5.0 m
Kapacita zásobníku na špinavou vodu (L) 1.4 L
Délka hadice (m) 1.3 m
Součást balení Bodové čištění, vzorce trojité velikosti, návod k použití
Hladina hlučnosti (dB) 74 dB(A)
Nástroje připravené k použití Ano
Nástroje 8 cm nástroj na odolné skvrny
Hmotnost 3.86 kg
Odnímatelný zásobník na vodu Ano

Podívejte se na naše video

FAQ

Heatwave Technology® přináší okamžitý zdroj tepla, který pomáhá udržet požadovanou teplotu vody během čištění koberců.

Konzole hadice zacvakne do zadní části zařízení na průhledné straně nádrže. Flexibilní hadice se poté ovine kolem přístroje, na místě ji drží závěs.

Jediné co potřebujete je plochý šroubovák! V trubici je zarážka, která přidržuje kryt na místě. Abyste ji uvolnili, zasuňte šroubovák do trubice, a odpojte kryt. Viz fotografie:

 

spotclean

Do nádrže nelijte vařící vodu nebo vodu ohřátou v mikrovlnné troubě. Do nádrže lze nalít vodu o teplotě až 60 stupňů Celsia, ne vyšší.

1. Podívejte se na napájecí kabel, zda neobjevíte poškození. Pokud ano, z bezpečnostních důvodů byste měli přístroj přestat používat a kabel nechat vyměnit. Kontaktujte společnost BISSELL a požádejte o jeho výměnu.

2. Zkuste jinou zásuvku a pokud se přístroj nenapájí, zkontrolujte jističe.

3. Váš SpotClean má vnitřní tepelnou pojistku, která ho chrání před přehřátím. Když se tepelná pojistka aktivuje, motor přestane fungovat. Pokud k tomu dojde, postupujte následujícím způsobem:

 • Vysavač vypněte a odpojte ze sítě. 
 • Zkontrolujte konec hadice a nástroj pro odstranění zablokování a v případě potřeby odstraňte část, která vysavač ucpala. 
 • Zkontrolujte nečistoty v nádrži na špinavou vodu a v případě potřeby ji vyčistěte.

Nechte odpojený motor vychladnout, zhruba 30 minut, tepelná pojistka se automaticky restartuje a vy můžete pokračovat v úklidu. Pokud se tepelná pojistka aktivuje i po provedení výše uvedených kroků, kontaktujte společnost BISSELL.

1. Zkontrolujte, zda není nádrž na špinavou vodu plná. Nádrž můžete vyprázdnit dvěma způsoby: Kulaté víčko ve spodní části a černá gumová zástrčka v horní části; pokud je volná nebo odstraněná, sání nebude probíhat. Zkontrolujte, zda se vám podařilo obnovit sání.

 

spotclean

 

2. Vyjměte nádrž na špinavou vodu. Zkontrolujte sání ve spodním otvoru, dejte pod něj svoji ruku.

 

spotclean filter

 

V případě, že nedochází k žádnému sání, kontaktujte BISSELL.

 

IV případě sání vysuňte černé těsnění ze spodní části nádrže, kterou jste vyjmuli. Zkontrolujte, zda těsní, nechybí nebo není nainstalováno na nádrži se špinavou vodou špatně; ujistěte se, že se těsnění otevře - stiskněte plochý konec a potom ho znovu nasaďte. Vysoká strana těsnění musí být zasunuta do kulatého otvoru (viz obrázky níže)

 

spotclean filter

 

Nádrž na špinavou vodu vraťte na místo a uchopte hadici. Zkontrolujte sání na konci hadice bez nasazeného nástavce, zkuste vysát vodu z dřezu nebo kbelíku.

 • V případě ŽÁDNÉHO sání na konci hadice:
  - Zkontrolujte, zda není hadice ucpaná, zdvihněte ji nad zařízení, aby se voda dostala do nádrže na špinavou vodu. Pokud není, kontaktujte společnost BISSELL. V případě sání na konci hadice
  - Zkontrolujte praskliny na nástavci na štěrbiny. V případě potřeby vyměňte.
  - Trysku nástavce vyčistěte kartáčem a/nebo kancelářskou sponkou.

4. SpotClean byl navržen tak, aby se sám chránil před přehřátím, má zabudovanou tepelnou pojistku, která zařízení v případě přehřátí odpojí. Když se tepelná pojistka aktivuje, motor přestane fungovat. Pokud k tomu dojde, zařízení vypněte a odpojte. Zkontrolujte možné zablokování hadice a nástavce a v případě potřeby ho odstraňte. Zkontrolujte nečistoty v nádrži na špinavou vodu a v okolí plastové věže v jejím středu. Počkejte třicet (30) minut a tepelná pojistka se sama automaticky restartuje a úklid může pokračovat.

5. Pokud se vám problém nepodaří vyřešit, kontaktujte BISSELL

1. Poté, co naplníte nádrž na čistou vodu vodou a čisticím přípravkem, opláchněte černé víčko ve spodní části a nádrž umístěte na SpotClean. Nádrž na čistou vodu SpotClean má ve spodní části značky, které vám pomohou s jejím vyrovnáním. Pevně ji přitiskněte do požadované pozice a zkontrolujte těsnění mezi nádrží a základnou přístroje.

spotclean tool

Sejměte nástavec a zkontrolujte, zda trysky po stisknutí spínače stříkají.

spotclean filter

Pokud ne, pokuste se trysku vyčistit pomocí rozložené kancelářské sponky.

spotclean

2. Zkontrolujte, zda je v nádrži na čistou vodu voda/roztok. Nad dřezem stiskněte malý černý ventil ve spodní části nádrže a zkontrolujte, zda z něj vychází voda. Pokud ne, nádrž je třeba vyměnit. Pokud voda ventilem vychází, přístroj mohl ztratit schopnost tlakování. Jemně zdvihněte nádrž na čistou vodu, současně stlačte spouštěč NEBO jemně zmáčkněte nádrž na čistou vodu a současně stiskněte spouštěč.

3. Pokud stříkání probíhá bez sejmutého nástavce, nástavec je třeba vyčistit. Hrot nástavce můžete vyčistit kartáčkem nebo kancelářskou sponkou. Rovněž zkontrolujte možné praskliny na nástavci.

Pomohlo to? Pokud ne

Nádrže několikrát naplňte teplou čistou vodou. Tak se odstraní nánosy, které roztok vytvořil v hadici. Jakmile to provedete, pokuste se o stříkání.

V případě, že se stříkání nedaří aktivovat, kontaktujte BISSELL

Zkontrolujte na jakém místě dochází k úniku. Pokud dochází k úniku ze spodní části nádrže na čistou vodu, přečtěte si naše časté dotazy věnované úniku z nádrže na čistou vodu.

Zkontrolujte, zda je odlučovač v nádrži na špinavou vodu umístěný správně. Šipka na odlučovači musí být vyrovnaná s ikonou zámku, která se nachází na nádrži se špinavou vodou. Pokud není na svém místě, nádrž na špinavou vodu bude unikat nebo dojde k úniku ve spodní části přístroje. Viz obrázek:

 

spotclean

 

Sejměte nádrž na čistou vodu, doplňte vodu a podívejte se, zda nedochází k úniku (zatímco je nádrž sundaná z přístroje).

 
 • Pokud ANO, nádrž na čistou vodu netěsní, v takovém případě si přečtěte část „Netěsnost nádrže na čistou vodu“.
 • Pokud NE, nádrž na čistou vodu NETĚSNÍ, a v takovém případě proveďte následující kroky:
  - Sejměte nádrž na špinavou vodu a podívejte se, zda v místě usazení nezůstala voda. Pokud tam zůstala voda, zkontrolujte, zda černé těsnění na nádrži na špinavou vodu nechybí nebo zda není špatně zasunuto (vysoká strana těsnění musí být zasunuta do otvoru na vnější, kulaté straně nádrže). Zkontrolujte, zda je těsnění otevřené, vyjměte ho a zmáčkněte plochou část, což by ho mělo přinutit, aby se na druhém konci otevřelo. Viz obrázky níže:

spotclean

 

spotclean

 

Zkontrolujte, zda plovák v nádrži na špinavou vodu funguje správně. Vyprázdněte nádrž na špinavou vodu a otočte ji, tam a zpět. Plovák by se měl snadno otáčet tam a zpět. Pokud se plovák zasekne v otevřené pozici, voda se může dostat do krytu. V případě potřeby můžete plovák vyměnit.

Pokud v dané oblasti není ŽÁDNÁ voda, kontaktujte společnost BISSELL.

Nicméně, pokud k úniku dochází ve spodní části přístroje (a krok 2 není problém), kontaktujte společnost BISSELL.

Zkontrolujte, zda nedochází k netěsnostem ventilu nádrže. Černý, kulatý ventil ve spodní části by se měl při stisknutí prstem volně pohybovat. Pokud je zaseknutý nebo zatlačený, může docházet k úniku roztoku, proto se ho pokuste zasunout zpět.

Kromě toho se ujistěte, že na nádrži nejsou žádné praskliny nebo díry. Problém každopádně vyřešíte výměnou nádrže.

1. Zkontrolujte, zda je černé těsnění na svém místě. Pokud není na nádrži se špinavou vodou nasazeno správně, dojde k úniku. Těsnění lze nasadit pouze jedním způsobem.

2. Zkontrolujte, že na černém těsnění nejsou žádné nečistoty. Pokud jsou ve štěrbinách jakékoli nečistoty, těsnění nebude fungovat správně a dojde k úniku. Viz obrázky níže:

 

spotclean

 

3. Zkontrolujte, zda je odlučovač v nádrži na špinavou vodu umístěný správně. Šipka na odlučovači musí být vyrovnaná s ikonou zámku, která se nachází na nádrži se špinavou vodou. Pokud není na svém místě, nádrž na špinavou vodu bude unikat nebo dojde k úniku ve spodní části přístroje. Viz obrázek níže:

 

spotclean

O BISSELL

BISSELL je rodinná společnost, která je lídrem v péči o domácnost již více než pět generací. Děláme maximum pro to, abychom porozuměli životům a potřebám našich zákazníků při úklidu. Proto provádíme průzkumy jejich domácího prostředí a zvyků při úklidu.

Více informací