SteamShot

Pára

Bezpečné a účinné čištění podlah

1  /  5

SteamShot

Výkonný vysokotlaký ruční parní čistič

Tento parní čistič použijte k odstranění odolných nečistot a špíny z různých povrchů ve vaší domácnosti: kuchyně, koupelny a další.

BISSELL Steam Shot vám umožňuje hloubkové čištění bez použití chemikálií, pouze s využitím kohoutkové vody a síly páry v ručním přístroji, který eliminuje bakterie v celé vaší domácnosti. Účinný stroj na parní čištění s 1000 watty generujícími tlak 4,5 bar a 15 minutami čištění, během kterých se využívá pára, kterou můžete aplikovat všude tam, kde je třeba. Tento víceúčelový produkt obsahuje řadu nástrojů určených pro řadu různých úkolů.

Výkonný vysokotlaký ruční parní čistič

Rozložení špíny a nečistot silou páry v ručním přístroji

Různé nástroje pro čištění kuchyní, grilů, koupelen, oken a řady dalších míst

Účinný stroj na parní čištění s 1000 watty generujícími tlak 4,5 bar

Čištění bez chemických látek - pouze s využitím kohoutkové vody umožňuje hloubkové čištění všech povrchů, na kterých eliminuje bakterie

Pára na vyžádání s vestavěnou bezpečnostní funkcí - horkou páru můžete použít všude tam, kde je ve vaší domácnosti třeba

Příslušenství: nálevka, prodlužovací hadice, sada s jemnými kartáči - 3 barevně kódované kartáče, zkosený nástroj, stěrka na okna, stěrka, 2 hadříky z mikrovlákna, tryska

Zobrazit více

kde koupit

Obecné technické údaje

Čištění povrchů Kuchyňské linky, Dřezy, Usazeniny, Koupelny, Kuchyň
Color Titanová a modrá
Napětí/Výkon 1050 W

Technické údaje

Kapacita zásobníku na čistou vodu (L) 0.36 L
Délka napájecího kabelu 4.8 m
Čas zahřátí 60 sekund
Délka hadice (m) 0.8 m
Součást balení SteamShot, 9 nástavců pro čištění různých povrchů, stěrka na okna, návod k použití
Doba provozu Až 15 minut
Tlak páry 4.5 Bar
Nástroje 1. Nálevka pro plnění nádrže na vodu 2. Prodlužovací hadice 3. Sada jemných kartáčů s 3 barevně kódovanými kartáči 4. Kartáč na omítku 5. Zkosený nástavec 6. Stěrka na okna 7. Rovná podložka 8. Plochý nástavec na odškrabování 9. Tryska 10. (2) Čisticí hadřík z mikrovlákna
Kapacita zásobníku na čistou vodu (L) 0,36 L
Spuštění páry na vyžádání Ano - přes tlačítko na rukojeti
Hmotnost 1.5 kg

FAQ

Kontrolka zhasne jakmile je přístroj připravený k stříkání páry. Může to trvat několik minut.

Zařízení odpojte a počkejte (zhruba 5 minut), než přístroj začne stříkat. Zkontrolujte, zda je v nádrži voda. Vodu můžete přidat jakmile přístroj vychladne.

Poté, co přístroj vychladne (zhruba 5 minut) zkontrolujte, zda je v nádrži voda. Zkontrolujte, zda červená kontrolka zhasla. Kontrolka zhasne jakmile je přístroj dostatečně horký k stříkání páry. Je-li kontrolka stále červená, přístroj nebude páru stříkat.

Zkontrolujte, zda není ucpaná tryska. Nástroj sejměte a zkontrolujte, zda přístroj stříká i bez připojeného nástroje. Pokud přístroj stříká bez připojeného nástroje, vyčistěte hrot trysky koncem kancelářské sponky. Pokud přístroj bez nástroje nestříká, počkejte zhruba 5 minut než přístroj vychladne. Potom trysku vyčistěte kancelářskou sponkou.

Počkejte dokud červená kontrolka nezhasne. Jakmile zhasne, váš přístroj je připravený k použití. Může to trvat několik minut.

O BISSELL

BISSELL je rodinná společnost, která je lídrem v péči o domácnost již více než pět generací. Děláme maximum pro to, abychom porozuměli životům a potřebám našich zákazníků při úklidu. Proto provádíme průzkumy jejich domácího prostředí a zvyků při úklidu.

Více informací