Navigation

  Výrobky

  Bezpečná a účinná pro vaši podlahu 

  Snadno čistí a desinfikuje tvrdé podlahy bez použití agresivních chemikálií. Žádný kbelík a rozlitá voda, jen nalijte vodu do parního čističe a jste připraveni. Zajistěte své rodině čistý domov, který si zaslouží. 

  Tyčové vysavače

  Bezdrátové jednodušší

  Vzpomeňte si na vše, co nemáte rádi na vysávání a díky BISSELL vysavači Multireach vám tato nenávist zmizí. Silný, tyčový vysavač je nyní k dispozici v lehkém, akumulátorovém provedení. Nastavitelná rukojeť vám usnadní každodenní úklid.

  Mechanické smetáky

  Odkaz jména BISSELL
  Hned jak Anna a Melville Bissellovi patentovali mechanický smeták v roce 1876, stal se standardem pro snadný úklid. Nezáleží, zda jsou dobíjecí nebo ruční, naše mechanické smetáky pracují na různých druhů povrchů a jsou tak ideální pro každodenní použití. Vyhoďte smeták a lopatku a dopřejte svému domu snadnější úklid.  

  Čisticí zařízení za mokra

  Velký úklid! Čisticí zařízení na různé povrchy vše v jednom! Crosswave™ je čisticí zařízení na různé povrchy 3-v-1 určené pro rušný život. Zeptejte se odborníků a dají vám stejnou odpověď: "Nejprve podlahu vysajte, teprve potom ji setřete!" Crosswave™ dělá všechny tři kroky současně a je vhodný pro všechny typy podlah a koberců ve vaší domácnosti! 

  Spot Cleaners

  Příslušenství

  Naším cílem v BISSELL je poskytnout vám všechny nástroje a příslušenství, které potřebujete k efektivnímu a účinnému čištění vašeho domova! Ať už se snažíte přijít na co nejlepší způsob, jak čistit každodenní špínu, nebo čelíte čištění náročnějších skvrn, jsme tu pro vás.